O firmie

SAAM SERWIS JEST FIRMĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W NAPRAWACH SAMOCHODÓW AMERYKAŃSKICH I JAPOŃSKICH Z RYNKU AMERYKAŃSKIEGO. DUŻE DOŚWIADCZENIE W TEJ DZIEDZINIE OBEJMUJE DWA LATA PRACY W STANCH ZJEDNOCZONYCH ORAZ DWADZIEŚCIA SZEŚĆ NA RYNKU POLSKIM. POZWALA NAM TO SPROSTAĆ WIĘKSZOŚCI WYZWANIOM DOTYCZĄCYM JAPOŃSKIEJ I AMERYKAŃSKIEJ MOTORYZACJI.

DOROBEK ZAKŁADU TO RÓWNIEŻ SZKOLENIA ORAZ POMOC W URUCHAMIANIU ZAKŁADÓW TEJ SAMEJ BRANŻY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. BYLIŚMY I JESTEŚMY OBECNI W MIASTACH TAKICH JAK POZNAŃ, GDAŃSK, WARSZAWA ORAZ WIELU INNYCH. OD ROKU 1999 NA STAŁE SIEDZIBA ZAKŁADU ZNAJDUJE SIĘ W MIEŚCIE ŁOMŻA W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM. KORZYSTNE POŁOŻENIE GEOGRAFICZNE PRZY GŁÓWNYCH TRASACH KOMUNIKACYJNYCH NR 8 WARSZAWA-BIAŁYSTOK-SUWAŁKI, NR 61 WARSZAWA-OSTROŁĘKA-AUGUSTÓW, NR 63 WĘGORZEWO-GIŻYCKO-PISZ-SIEDLCE SPRAWIŁO, ŻE JESTEŚMY DOSTĘPNI NIE TYLKO DLA KLIENTÓW Z REGIONU, ALE TAKŻE INNYCH REJONÓW POLSKI. CHĘTNIE ODWIEDZAJĄ NAS PODRÓŻUJĄCY SŁUŻBOWO ORAZ WYPOCZYWAJĄCY W OKRESIE WAKACJI W REJONIE ZIELONYCH PŁUC POLSKI PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ. WŁAŚNIE DZIĘKI DOGODNEJ LOKALIZACJ JESTEŚMY TAKŻE ODWIEDZANI PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW, KTÓRZY CZĘSTO KORZYSTAJĄ Z USŁUG NASZEGO SERWISU.

ŻYCZĄC JAK NAJMNIEJ NIEPRZYJEMNYCH PRZYGÓD ZWIĄZANYCH Z AMERYKAŃSKĄ MOTORYZACJĄ, ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ FIRMY.